بوی ترس به مشام می‌رسد…!

در چندروز گذشته به مرور صفحات مردمی حمایت از سعید محمد در شبکه اجتماعی اینستاگرام فیلتر شد.

به گزارش پایگاه خبری صاف نیوز، مدیریت اینستاگرام با اخطار استفاده از محتواهای خلاف مقررات این شبکه اجتماعی، اقدام به مسدود ساختن این صفحه ها کرد، درحالی که بیشتر محتواهای مورد استفاده در این صفحات، عکس نوشته ها و فیلم های کوتاهی در حمایت و تبیین اقدامات انجام شده توسط محمد در دوره های کاری مختلفش بوده است.
این اقدام اینستاگرام قطعا با خط دهی و حمایت برخی جریانات داخلی از ایران اجرا شده است، و این نکته برای ما تنها یک پیام دارد : بوی ترس می آید.
در یکماه گذشته و بخصوص پس از استعفای سعید محمد از ریاست قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، که برای حضور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاد، شاهد موج تخریبی فوق العاده قدرتمندی از ناحیه نیروهای مختلف داخلی و خارجی بودیم. از برخی از اصولگرایان گرفته تا اصلاح طلبان و براندازان با فهم موقعیت احتمالی محمد در بین بدنه اجتماعی یک جامعه عاصی شده از نیروهای فعلی سیاسی حاضر در صحنه و خسته از گفتارهای تکراری که هیچکدام نمی‌تواند نمایانگر دقیقی از مفهوم تغییر راستین در مدیریت کشور باشد، سعی می‌کنند تا با تخریب و از حرکت انداختن این چرخه بزرگی که از حمایت مردمی به صورتی خودجوش در حول محور سعید محمد شکل گرفته است، از حضور محمد در صحنه رقابت انتخابات ریاست جمهوری جلوگیری کنند.
اما ما مطمئن از ایستادگی سعید محمد در برابر این دست از شعبده بازی های اصحاب قدرت با مشاهده این اقدامات ناشیانه تنها و تنها به درستی مسیر و صحت گام هایمان بیش از پیش ایمان می آوریم.
تنها احتمال حضور سعید محمد در انتخابات ریاست جمهوری در لانه موریانه هایی که سال ها بر اقتصاد ملی ایران چنبره زدند، آب ریخت و خواب آنان را پریشان کرد.
به گوش باشید که این اقدامات از نیرنگ و مکر آنان نیست، اینگونه ناشیانه عمل کردن از ترس آنان برمی‌خیزد.
آری بوی ترس به مشام می‌رسد…
پس محکم تر و استوار تر گام بردارید، چرا که آنان هم فهمیده اند جریانی در راه است…