صاف نیوز در طرقبه شاندیز اظهار کرد: هم اکنون ترافیک در جاده‌های این شهرستان و پل پرتوی سنگین است.

رئیس پلیس راهور طرقبه شاندیز ادامه داد:  با توجه به اینکه در حال حاضر بیمارستان شریعتی ویژه درمان مبتلایان به بیماری کرونا است، حجم بار ترافیکی در انتهای بلوار وکیل آباد و پل پرتوی ورود آمبولانس‌ها به این بیمارستان را دچار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در جاده شاندیز از ابتدای بلوار فرمانیه محدودیت  ترافیکی ایجاد شده، بیان کرد: خودروها توسط ماموران پلیس راهور به سمت جاده مجیدیه برای برگشت به مشهد هدایت می‌شوند.

ایزدی در خصوص محدودیت ترافیکی در جاده طرقبه متذکر شد: ماشین‌ها به دلیل بسته شدن جاده طرقبه از ابتدای این شهرستان امکان تردد ندارند، همچنین، از میدان طرقبه به سمت جاغرق مسیر بسته شده و هیچ خودرویی در در این مسیر امکان تردد ندارد.

 رئیس پلیس راهور طرقبه شاندیز افزود: برای اینکه مردم در کنار رودخانه چهل بازه نیز اطراق نکنند، ابتدای ورودی خلیج فارس در بوستان چهل بازه به سمت رودخانه نیز با خاک مسدود شده است.

ایزدی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در راستای پیشگیری از گسترش این بیماری همه رستوران‌ها، مراکز تفریحی و خرید در طرقبه شاندیز تعطیل شده، بنابراین توصیه می‌شود مردم مشهد از حضور در جاده‌های ییلاقی پرهیز کرده و در منازل خود بمانند.