به گزارش پایگاه خبری صاف نیوز، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه ای در کانال تلگرام شخصی خود نوشت: برخی کارشناسان می گویند میر حسین موسوی سالها قبل از این که نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، توسط حلقه های ماسونی تور شده بود.
او با وجود ادعای طرفداری از خط امام (ره)، پای حمایت از آشوبگران در سال ۸۸ ایستاد؛ هر چند که شعار “انتخابات بهانه است- اصل نظام نشانه است” را از آنها شنید.
دید که آشوبگران در “روز قدس” (میراث راهبردی امام برای امنیت منطقه)، شعار “نه غزه نه لبنان” را به تبعیت از سایت وزارت خارجه اسرائیل دادند، به تصویر امام بی حرمتی کردند، مرگ بر اصل ولایت فقیه گفتند و سرانجام، حرمت عاشورای حسینی را وقیحانه شکستند.
این جنایت آخری، فقط از عناصر ملحد و مفسد در تراز وابستگان بهائیت، وهابیت، سازمان منافقین و صهیونیسم بر می آمد و به همین دلیل، برخی حامیان فتنه تا آن روز، پا پس کشیدند و دیگر حمایت نکردند.
اما موسوی در کمال تعجب، حرمت شکنان روز عاشورا را “مردمان خداجو” توصیف کرد و انگاره گروگان گرفته شدن توسط شبکه ماسونی بهائیت را تقویت کرد.
او از سوی دیگر، در طول سالها بسیار متناقض رفتار کرده و طبق دعاوی خود محکوم است. او اخیرا از آشوبگرانی که مرتکب انواع جنایت (قرآن سوزی، حمله به مساجد، آتش زدن اتوبوس ها و مترو و آمبولانس و ماشین آتش نشانی، غارت اموال عمومی و خصوصی و ارعاب و قتل مردم عادی) شدند، جانبداری کرد.
موسوی با یادآوری ماجرای کشتار ۱۷ شهریور ۵۷ میدان ژاله که موجب شهادت چند هزار نفر شد، ولایت فقیه را با شاه مقایسه کرد و تیتر اول BBC، صدای آمریکا، رادیو فردا، ایران اینتر نشنال، العربیه و… شد.
اما نه او و نه رسانه های بیگانه نگفتند “شاه” که بود و مورد حمایت چه دولت هایی قرار داشت و همان ها اکنون از چه کسانی حمایت می کنند؟
محمد رضا پهلوی، پس از کنار گذاشته شدن رضاخان، توسط انگلیس و آمریکا در شهریور ۱۳۲۰ سر کار آمد و پس از نهضت نفت هم، با کودتای MI6 و CIA به قدرت بازگشت و ۳۷ سال دیکتاتوری و سرکوب کرد.
از سال ۸۸ تا امروز، آمریکا و انگلیس و اسرائیل، بارها به خاطر وطن فروشی موسوی و خاتمی، از آنها حمایت کرده اند؟ آیا بنا نبوده همین ها با کودتای نافرجام ۱۰ سال قبل، جای شاه را برای سیا و ام آی سیکس پر کنند که بهائیان سرشناس را در راس امور امنیتی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی گماشت؟ موسوی را با بی بی سی (بی سیم کودتای ۲۸ مرداد ۳۲) چه کار؟
او در تبلیغات انتخاباتی سال ۸۸ ضمن حضور در دانشگاه ها و مجامع، مكررا گفت”ولايت فقيه، جلوي كودتا و ديكتاتوري و انحراف را در كشور مي گيرد و من با اعتقاد به اينكه ولايت فقيه در اين ۳۰ سال فرصت هاي بزرگ پيشرفت را در كشور فراهم آورده، وارد صحنه شده ام و مي دانم شعار اطاعت از ولايت فقيه آسان، اما عمل به آن بسيار سخت است.
این سخنان با اختیار تمام ادا شده و طبق همین سخنان، موسوی “کودتاگر، دیکتاتور و منحرف” است؛ چرا که جزو نقشه آمریکا و انگلیس برای معارضه نافرجام با ولایت فقیه بوده؛ همان که امام خمینی فرمود “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد”.
ممکن است او امروز ادعا کند در قلبش چنین باوری نداشته و آن جملات را بدون اعتقاد بر زبان جاری ساخته است. پاسخ ما به کسی که خود را دروغگو معرفی کند، همان است که امیر مومنان (ع) در خطبه ۸ نهج البلاغه به جناب زبیر فرمود.
هنگامی که زبير عهذشکنی كرد و در صدد شورش بر آمد، حضرت فرمود “تو با من بيعت كرده اى و واجب است پيروى كنى”. زبیر در پاسخ گفت “هنگام بيعت، به زبان اقرار نمودم اما در دل خلاف آن را قصد كردم”.
امام درباره این ادعا می فرماید “يَزْعُمُ أَنَّهُ قَدْ بَايَعَ بِيَدِهِ وَ لَمْ يُبَايِعْ بِقَلْبِهِ، فَقَدْ أَقَرَّ بِالْبَيْعَةِ وَ ادَّعَى الْوَلِيجَةَ، فَلْيَأْتِ عَلَيْهَا بِأَمْرٍ يُعْرَفُ وَ إِلَّا فَلْيَدْخُلْ فِيمَا خَرَجَ مِنْه‏. گمان (ادعا) مي كند با دستش بيعت كرده است، نه با دلش. بنابراین، به بیعت اقرار دارد و درباره قلبش، ادعا. پس باید بر آنچه ادّعا كند دليلى روشن بیاورد، و گرنه باید به بیعتی که در آن بود و بيرون رفت، در آيد”.