به گزارش پایگاه خبری صاف نیوز، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه ای در کانال تلگرام شخصی خود نوشت: مدعیان اعتدال و اصلاحات با وجود نارضایتی گسترده مردم از بد قولی ها و بدعملی های آنان، هر روز یک یوزارسیف جدید رو می کنند و لابد مردم باید چاقو به دست بگیرند و دست جای ترنج ببرند!
هفته قبل بود که سخنران مراسم ختم همشیره رئیس جمهور، آقای روحانی را به “یوسف صدیق” و حسین فریدون را به بنیامین تشبیه کرد و منتقدان را برادران حسود خواند.
حالا دبیر کل حزب اتحاد ملت (عضو حزب منحله مشارکت) برای این که جا نماند، میرحسین موسوی را یوسف خوانده و مدعی شده برای خروج از قحطی و سختی، باید او را عزیز بدارند.
انگار نه انگار که موسوی و خاتمی در انتخابات از روحانی حمایت کردند و اعضای ستاد موسوی (امثال زنگنه، ربیعی، نوبخت، عباس آخوندی، فریدون و …) در دولت روحانی همه کاره بوده اند. و انگار نه انگار که بسیاری از نابسامانی های اقتصادی از جمله تورم ۴۳ درصدی زیر سر همین هاست.
شکوری راد یادش رفته که همین آقای زنگنه برای سیاسی کاری و مصارف انتخاباتی و بزک برجام، به مدت ۴ سال سهمیه بندی بنزین را برداشت و قیمت را ثابت نگه داشت و ناگهان مردم را با شوک افزایش ۳۰۰ درصدی بنزین روبه رو کرد که حتی روحانی هم حاضر نیست مسئولیت اجرایش را بپذیرد! (حالاپرونده مفاسد کرسنت، توتال و استات اویل بماند)
با پر رویی و وقاحتی که امثال شکوری راد به خرج می دهند، به نظر می رسد این جماعت به کاهنان کلاهبردار معبد آمون به ویژه “آنخ ماهو” کاهن اعظم شبیه ترند.