به گزارش صاف نیوز، «باب وودوارد»، خبرنگار باسابقه روزنامه واشنگتن‌پست سه‌شنبه شب در مصاحبه‌ای با شبکه سی‌ان‌ان گفت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا قابلیت تشخیص واقعیت از مسائل غیرواقعی را ندارد.

به نوشته وبگاه هافینگتون پست، وودوارد در این خصوص گفت: «صادقانه بگویم نمی‌دانم که آیا او مستقیماً درک می‌کند که چه چیزی واقعی و چه چیزی غیرواقعی است؟»

وی در ادامه افزود: «به همین دلیل در پایان این کتاب (خشم) گفتم نظر من این است که [ترامپ] فرد مناسبی برای این شغل (ریاست‌جمهوری) نیست.»

این خبرنگار کارکشته آمریکایی گفت او بعد از گفتگو با ترامپ و مقامات کاخ سفید، پنتاگون، سازمان سیا و وزارت خارجه آمریکا هیچ نتیجه‌گیری دیگری غیر از این نمی‌تواند داشته باشد که او مرد این کار نیست.

کتاب جدید وودوارد با عنوان «خشم»، شامل متن ۹ ساعت مصاحبه‌ ضبط شده وی با دونالد ترامپ است. این کتاب حاوی ۲۵ نامه‌ای است که بین ترامپ و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی رد و بدل شده است.

باب وودوارد پیشتر با افشای صوت‌های مصاحبه خود با ترامپ مشخص کرده بود که رئیس‌جمهور آمریکا عامدانه تهدید کرونا را کوچک شمرده است.

بر اساس این فایل‌های صوتی که از یک مصاحبه ترامپ در تاریخ ۱۹ مارس با این روزنامه‌نگار آمریکایی به دست آمده، ترامپ گفته است: «همیشه می‌خواهم این مسئله (تهدید کرونا) را کوچک جلوه دهم.»

فارس