به گزارش صاف نیوز،وی در توییت خود نوشت: شرکتی که پیش از خصوصی‌سازی از مهم‌ترین و موفق‌ترین نمادهای صنایع مادر کشور بود، بعد از واگذاری به مالکان بی‌صلاحیت و رانتی، از عرش به فرش افتاد.

گفتنی است، هپکو شرکت ساخت و مونتاژ ماشین‌آلات راه‌سازی است که در سال ۱۳۸۵ با انبوهی از تولیدات به بخش خصوصی واگذار شد اما واردات ماشین‌آلات خارجی از یک طرف و رکود در پروژه‌های عمرانی به‌دلیل محدودیت بودجه، دو عامل فنی کاهش تقاضا برای محصولات ماشین‌آلات راه‌سازی سنگین هپکو بوده است.
از طرفی سوءمدیریت و واگذاری غیراصولی این شرکت مهم تولیدی باعث افزایش مشکلات کارگری در این بنگاه اقتصادی شد.
چندی پیش سیدجعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره روند واگذاری این شرکت اظهار داشت: ۶۰/۷ درصد از سهام شرکت هپکو را در سال ۸۵ از طریق بورس واگذار کردیم که خریدار آن زمان شرکت واگن‌سازی کوثر بود که این خریدار مقداری از پیش‌پرداخت اولیه را پرداخت کرد، اما متأسفانه اقساط را به موقع نداد.
وی افزود: سازمان خصوصی‌سازی علیه خریدار اول در مراجع قضایی اقامه دعوی کرد و دادگاه به نفع سازمان خصوصی‌سازی رای داد و توانستیم این شرکت را به‌صورت وکالتی به خریدار بعدی بفروشیم. سال ۹۴ و ۹۵ شرکت هپکو از طریق وکالتی به خریدار جدید به نام «هیدرواطلس» واگذار شد.
این مقام سازمان خصوصی‌سازی ادامه داد: قرار بر این شد، برای راه‌اندازی شرکت بعد از دو سال اقساط خود را به سازمان خصوصی‌سازی بدهد که متأسفانه خریدار جدید هم با وجود گذشت دو سال تنفس نتوانست اقساط خود را بدهد. هنوز از خریدار هیدرواطلس پس ‌نگرفته‌ایم، ولی اگر خریدار جدید پیدا شود، می‌توانیم به روش وکالتی به خریدار جدید بدهیم. شنیده‌ها حاکی است این هفته قرار است سهامدار جدید معرفی شود.